RN731JTTD3700B10
MFR.Part #
RN731JTTD3700B10
JLCPCB Part #
C4252069
Description
-55℃~+155℃ 370Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS