HV733ATTE5602D
MFR.Part #
HV733ATTE5602D
JLCPCB Part #
C4360515
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS