RN73R1JTTD76R8B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD76R8B10
JLCPCB Part #
C3981313
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS