SG73W2HTTE124M
MFR.Part #
SG73W2HTTE124M
JLCPCB Part #
C3959354
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS