RN73H1JTTD1143C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1143C10
JLCPCB Part #
C4186065
Description
100mW 114kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS