RN73R1JTTD5560F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5560F25
JLCPCB Part #
C2497573
Description
-55℃~+155℃ 100mW 556Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS