RN73H1ETTP1891B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1891B50
JLCPCB Part #
C2536749
Description
1.89kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS