RN732BTTD1203C25
MFR.Part #
RN732BTTD1203C25
JLCPCB Part #
C4199992
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS