RN732BTTD6122C25
MFR.Part #
RN732BTTD6122C25
JLCPCB Part #
C4335915
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS