ERJ-H3EF2261V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2261V
JLCPCB Part #
C4269042
Description
-55℃~+175℃ 125mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS