RN73R1JTTD8560F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8560F25
JLCPCB Part #
C2498128
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 856Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS