RN73R1JTTD1073C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1073C25
JLCPCB Part #
C4166624
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS