RN732BTTD1891F25
MFR.Part #
RN732BTTD1891F25
JLCPCB Part #
C4021249
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS