RK73G1JTTD3922F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3922F
JLCPCB Part #
C2579368
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS