SG73S1ETTP1201F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1201F
JLCPCB Part #
C4263896
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS