SG73P2ATTD560G
MFR.Part #
SG73P2ATTD560G
JLCPCB Part #
C4149127
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS