SR732BTTDR562D
MFR.Part #
SR732BTTDR562D
JLCPCB Part #
C2600163
Description
-55℃~+150℃ 333mW 562mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS