RN73R1ETTP6261D10
MFR.Part #
RN73R1ETTP6261D10
JLCPCB Part #
C3960563
Description
-55℃~+155℃ 6.26kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS