RN73H1ETTP4810B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4810B50
JLCPCB Part #
C2534593
Description
-55℃~+155℃ 481Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS