RK73G1ETTP4530F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4530F
JLCPCB Part #
C4226417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS