SG73P1JTTD3R83F
MFR.Part #
SG73P1JTTD3R83F
JLCPCB Part #
C4333110
Description
-55℃~+155℃ 3.83Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS