RMC1/16SK2943DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK2943DTH
JLCPCB Part #
C7343980
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS