RK73H2HTTE2551D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2551D
JLCPCB Part #
C5853343
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS