RN73R1ETTP5301B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5301B50
JLCPCB Part #
C3999899
Description
-55℃~+155℃ 5.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS