RK73B1ERTTP333J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP333J
JLCPCB Part #
C3951783
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS