RK73G1ETTP7501C
MFR.Part #
RK73G1ETTP7501C
JLCPCB Part #
C2580790
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS