RN73R1ETTP4301B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4301B50
JLCPCB Part #
C4253436
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS