RN73H1ETTP2373D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2373D50
JLCPCB Part #
C4214198
Description
237kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS