RK73H2HTTE3832D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3832D
JLCPCB Part #
C2582576
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS