RN73R1ETTP1542C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1542C50
JLCPCB Part #
C4184859
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS