SR733ATTE3R6G
MFR.Part #
SR733ATTE3R6G
JLCPCB Part #
C2601524
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.6Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS