RN73R1ETTP1231B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1231B50
JLCPCB Part #
C2520615
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS