SG73S1JRTTD5492D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD5492D
JLCPCB Part #
C6221666
Description
-55℃~+155℃ 200mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS