RN731ETTP6421F25
MFR.Part #
RN731ETTP6421F25
JLCPCB Part #
C4124262
Description
-55℃~+155℃ 6.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS