RN73R1ETTP1542F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1542F50
JLCPCB Part #
C4007378
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS