RN73H2ETTD9531D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD9531D100
JLCPCB Part #
C3937527
Description
250mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS