RN73R2ETTD4303B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4303B25
JLCPCB Part #
C2610713
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS