RN73H2BTTD2231A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2231A25
JLCPCB Part #
C2570825
Description
-55℃~+155℃ 2.23kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS