ERJ-U14F9R31U
MFR.Part #
ERJ-U14F9R31U
JLCPCB Part #
C1014170
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 400V 500mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS