RN73R2ETTD9531D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD9531D100
JLCPCB Part #
C2607172
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS