SG73P2ERTTD1050F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1050F
JLCPCB Part #
C5751630
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS