RN73H2ETTD2402F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2402F10
JLCPCB Part #
C4129433
Description
24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS