RK73B2BTTD915J
MFR.Part #
RK73B2BTTD915J
JLCPCB Part #
C2574911
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS