RK73G2BTTD24R3F
MFR.Part #
RK73G2BTTD24R3F
JLCPCB Part #
C7342986
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS