RN73H2ETTD2102C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2102C10
JLCPCB Part #
C3979060
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS