RN73H2ETTD2402F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2402F100
JLCPCB Part #
C4187852
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS