RN73H2BTTD8061A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8061A10
JLCPCB Part #
C3932770
Description
250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS