ERJ-8ENF3600V
MFR.Part #
ERJ-8ENF3600V
JLCPCB Part #
C6614071
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS