RN73H2ETTD8061A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8061A10
JLCPCB Part #
C4318208
Description
250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS