RN73H2BTTD8561A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8561A10
JLCPCB Part #
C4356185
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.56kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS